• ODKURZACZ BEZWORKOWY VCC701

Symbol: BP-VCC701
514.00
SZT Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 4 dni robocze
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Kurier 0
Dostępność Mało
Waga 6.1 kg

Zamówienie telefoniczne: 601433994

Zostaw telefon


DANE TECHNICZNE:

Pojemności zbiornika na kurz: 2 l
Zwijacz przewodu, przewód 5 m
Regulacja mocy ssania w uchwycie
Filtr HEPA H13
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Poziomy i pionowy system parkowania
Głośność: poniżej 73 dB
Akcesoria: ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka „pędzel", ssawka szczelinowa, metalowa rura teleskopowa
Zasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz, moc: 800 W
Wymiary: 38,3 x 28,5 x 27,5cm
Waga: 5,1 kg


Odkurzacz bezworkowy VCC701
Utrzymaj porządek w swoim domu!


Model VCC701 wyróżnia się bardzo wysoką skutecznością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Skutecznie odkurza twardą podłogę zbierając aż do do 111% procent kurzu. Wartość ta w najbardziej efektywnych modelach jest najczęściej wyższa niż 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera również kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni.

Model VCC701 zbiera do 87% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co szczególnie docenią osoby z alergią, gdyż to właśnie tam gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

Doskonałą wydajność urządzenia podkreśla zastosowanie najbardziej zaawansowanego, wymiennego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów.

Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 5 m przewód, dzięki któremu odkurzymy nawet trudno dostępne miejsca np. powierzchnię pod sufitem.

W zestawie z odkurzaczem VCC701 znajduje się szereg przydatnych akcesoriów. Uniwersalna ssawko-szczotka, szeroka ssawka z delikatnym włosiem do parkietów, ssawka szczelinowa przeznaczona do odkurzania wąskich przestrzeni, np. między meblami, a także ssawka „pędzel" , dzięki której bez problemu odkurzymy szafy, regały pełne książek czy lampy. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc. Wszystkie te elementy sprawiają, że sprzątanie jest wygodne, szybkie, a przede wszystkim dokładne.


**
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie